download onze app
iOS app Android app
Wedstrijdschema

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 28 apr

laat schema zien voor

30 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1  27662 MHV Maarssen MA1 15 13:30 14:15 uit -   info
MA2  27646 CMHC MA1 30 13:15 14:15 uit -   info
MA3  27596 MHV Maarssen MA2 17:15 17:45 Veld 6  info
MA4  27593 HC IJsseloever MA3 17:15 17:45 Veld 5  info
Fluiten: Frank Verschoor (HB) en Bram van Eijndthoven
MA5  27610 Almeerse HC MA5 14:15 14:45 Veld 2  info
MA7  27590 Almeerse HC MA7 14:15 14:45 Veld 5  info
Fluiten: Igor Dolfin (HB) en Paul Hoefnagels
MB2  25379 Larensche Mixed Hockey Club MB2 17:15 17:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
MB3  25380 Schaerweijde MB4 28 15:00 16:00 uit -   info
MB4  25437 CMHC MB1 30 11:30 12:30 uit -   info
MB5  25367 Hockey Club Naarden MB4 14:15 14:45 Veld 6  info
Fluiten: Joost Toussaint en Leonard Ariens
MB6  25392 MHC Woerden MB4 15:45 16:15 Veld 2  info
MB7  25364 Hockey Club Naarden MB7 15:45 16:15 Veld 5  info
Fluiten: Elsemiek Vreeburg en Reinier Mijsberg
MB8  46469 Almeerse HC MB8 42 13:30 14:45 uit -   info
MC1  18030 H.V. de Terriërs MC1 0 10:15 10:45 uit -   info
MC10  48214 SV Kampong Hockey MC11 11:15 11:45 Veld 5  info
Fluiten: Olivia Doffegnies (MA7)
Begeleider: Dorthorst
MC3  48235 Gooische Hockey Club MC5 12:45 13:15 Veld 6  info
MC4  48234 Hockeyclub Montfoort MC1 12:45 13:15 Veld 5  info
Fluiten: Erik Ulrich en Jip van Harskamp (MA4)
Begeleiden: Robert Moerland
MC6  48236 Almeerse HC MC5 42 11:45 13:00 uit -   info
MC7  55548 Loenense MHC MC4 11:15 11:45 Veld 6  info
Fluiten: Meis van Leeuwen (MA3)
MC8  48250 Hockey Club Naarden MC9 33 08:55 10:00 uit -   info
MC9  48259 SV Kampong Hockey MC10 21 13:05 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD1  46960 SV Kampong Hockey MD1 21 07:50 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD10  46898 CMHC MD3 30 11:30 12:30 uit -   info
MD11  46941 HC IJsseloever MD5 20 07:55 08:45 uit -   info
MD12  46974 HC Geldermalsen MD2 12:45 13:15 Veld 3  info
Fluiten: Ella Juge (MB7) en Jeroen Pasterkamp
Begeleiden: Alex ten Broeke
MD2  47000 Huizer HC MD2 08:30 09:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Bouk Zelissen (HD)
MD3  46925 HC Geldermalsen MD1 34 10:10 11:15 uit -   info
MD4  46968 VMHC Spitsbergen MD1 40 09:20 10:30 uit -   info
MD5  46953 MHCN MD2 22 11:35 12:30 uit -   info
MD6  46909 MMHC Voordaan MD2 09:45 10:15 Veld 6  info
Fluiten: Robil Gergin
Begeleiden: Cyriel Mintjens
MD7  46910 Doornse Hockey Club MD2 33 10:55 12:00 uit -   info
MD8  46988 M.H.C. LELYSTAD MD3 11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Karina Wirschell (DB) en Sien Donders (MB5)
Begeleiden: Arthur Gartz*
MD9  46987 Loenense MHC MD5 11:15 11:45 Veld 2  info
Fluiten: Ditmar Oostmeijer
Begeleiden: Willem-Jochem Nieuwdorp
JA1  28483 Hilversum JA1 33 14:55 16:00 uit -   info
JA2  28518 Loenense MHC JA2 15:30 16:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JA3  28519 Hockeyclub Amersfoort JA3 34 13:10 14:15 uit -   info
JA4  28487 SV Kampong Hockey JA6 17:15 17:45 Veld 2  info
JB1  26587 Hockeyclub Amersfoort JB2 34 11:25 12:30 uit -   info
JB2  26601 Larensche Mixed Hockey Club JB2 15:45 16:15 Veld 6  info
JB3  26611 MHV Maarssen JB2 15 15:15 16:00 uit -   info
JB4  26575 MHCN JB2 17:15 17:45 Veld 3  info
Fluiten: Stijn Réz (Trainingsleden) en Henk Wynjeterp
JB5  26934 HC Kromme Rijn JB2 30 14:45 15:45 uit -   info
JC1  50008 Schaerweijde JC2 10:15 10:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JC2  50007 Hockeyclub SCHC JC3 13:45 14:15 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JC3  49992 Almeerse HC JC2 42 10:00 11:15 uit -   info
JC4  49991 Hockeyclub Amersfoort JC3 34 11:25 12:30 uit -   info
JC6  49960 MHV Maarssen JC4 15 13:30 14:15 uit -   info
JD1  49326 MHV Maarssen JD1B 12:00 12:30 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JD2  49331 HC Kromme Rijn JD1 30 13:00 14:00 uit -   info
JD3  49302 CMHC JD1 30 09:45 10:45 uit -   info
JD4  49288 MMHC Voordaan JD2 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Joris Vergouwen (Trim Wo)
Sander vd Lely begeleiden
JD5  49307 HC Rijnvliet JD1 08:15 08:45 Veld 6  info
Fluiten: Bram van Lieshout (JB2) en Simson Meijboom
Begeleiden: Fip Woltjer
JD6  49305 Hockey Club Naarden JD6 12:45 13:15 Veld 2  info
Fluiten: Jan-Pieter Kort en Jesse Bijl (JB4)
Begeleiden: Rohan Walsh
JD7  49328 HC Rijnvliet JD2 10:00 10:30 uit -   info

30 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1  52813 HC IJsseloever ME2 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3A  
M6E2  52649 HC IJsseloever ME1 20 09:25 10:15 uit -   info
  KNHB: veld 3a  
M6E3  52520 Schaerweijde ME4 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3C  
M6E4  52812 M.H.C. Weesp ME1 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
M6E5  52653 MHCN ME4 22 08:05 09:00 uit -   info
M6E6  52529 Almeerse HC ME1 42 07:45 09:00 uit -   info
M8E1  52573 Huizer HC M8E1 36 09:05 10:15 uit -   info
  KNHB: veld 3AB  
M8E2  52576 SV Kampong Hockey M8E2 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C/D  
M8E3  52721 HC Kromme Rijn M8E1 10:55 11:25 Veld 4 (half)  info
M8E4  52415 MHC Vianen M8E1 19 09:25 10:15 uit -   info
  KNHB: WATER  
M8E5  52695 Schaerweijde M8E7 28 08:15 09:15 uit -   info
MF1  52638 Hockeyclub Amersfoort MF4 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5D  
MF2  52781 Almeerse HC MF1 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2A  
MF3  52493 HC Geldermalsen MF1 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2B  
MF5  52777 Hockeyclub Amersfoort MF5 34 07:55 09:00 uit -   info
MF6  52776 MHC Leusden MIXF2 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2D  
J6E1  52677 MMHC Voordaan JE2 22 08:05 09:00 uit -   info
  KNHB: Veld2D  
J6E2  52402 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE1 32 07:40 08:45 uit -   info
J6E3  52401 Doornse Hockey Club JE1 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
J6E4  52683 Schaerweijde JE1 28 07:45 08:45 uit -   info
J6E5  52386 MMHC Voordaan JE3 22 09:20 10:15 uit -   info
  KNHB: Veld2D  
J6E6  52400 Larensche Mixed Hockey Club JE1 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2A  
J6E7  52532 Hockeyclub SCHC JE4 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3B  
J6E8  52531 Hockeyclub SCHC JE2 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3D  
J8E1  52731 MMHC Voordaan J8E2 22 09:05 10:00 uit -   info
  KNHB: Veld3CD wedstrijdtafel  
J8E2  52589 Zwaluwen Utrecht J8E1 08:15 08:45 Veld 4 (half)  info
J8E3  52443 Hockey Club Houten J8E2 26 07:45 08:45 uit -   info
  KNHB: Veld 2CD  
J8E4  52733 Schaerweijde J8E3 28 07:45 08:45 uit -   info
J8E5  52583 SV Kampong Hockey J8E5 09:35 10:05 Veld 4 (half)  info
J8E6  52581 MHV Maarssen J8E3 09:35 10:05 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A/B  
J8E7  52435 SV Kampong Hockey J8E6 09:35 10:05 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C/D  
JF1  52494 Hockeyclub Amersfoort JF1 34 07:55 09:00 uit -   info
JF2  50729 HC Kromme Rijn JF1 30 08:00 09:00 uit -   info
  KNHB: Deel A  
JF3  52495 Hockeyclub Amersfoort JF2 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2B  
JF4  50731 MHC Soest JF3 34 10:10 11:15 uit -   info
JF5  52639 Larensche Mixed Hockey Club JF1 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C  
JF6  52782 M.H.C. Weesp JF1 32 07:55 09:00 uit -   info

30 maart | G-Hockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Fletiomare G2  18383 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty G1 22 n.n.b uit -   info
Fletiomare G1  17465 HV Myra G 1 12:15 12:45 Veld 4 (half)  info