header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D30B

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Weesp D30B Houten D30A 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden D30B 19 43 13 4 2
2 Houten D30A 19 42 13 3 3
3 Fletiomare D30B 19 34 11 1 7
4 SCHC D30B 19 31 9 4 6
5 Maarn D30A 18 28 8 4 6
6 Maarssen D30B 19 27 9 0 10
7 Soest D30A 19 26 8 2 9
8 Amersfoort D30B 19 25 7 4 8
9 Gooische D30D 19 21 6 3 10
10 Weesp D30B 19 21 6 3 10
11 Woerden D30A 19 16 3 7 9
12 Baarn D30A 18 6 1 3 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Hockeyclub Amersfoort D30B 14:45 thuis - Veld 6 - Lutger Brenninkmeijer veld
29 mei MHC Maarn D30A 10:45 thuis - Veld 6 - Lutger Brenninkmeijer veld
12 jun Hockey Club Naarden D30B 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Maarssen D30B Houten D30A 0-3
Maarn D30A Woerden D30A 2-0
Soest D30A SCHC D30B 2-1
Baarn D30A Amersfoort D30B 1-1
Weesp D30B Naarden D30B 3-3
Gooische D30D Fletiomare D30B 1-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Woerden D30A Gooische D30D 3-1
Fletiomare D30B Weesp D30B 5-0
Houten D30A Maarn D30A 2-0
Naarden D30B Baarn D30A 3-0
Amersfoort D30B Soest D30A 2-0
SCHC D30B Maarssen D30B 2-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Maarn D30A SCHC D30B 0-0
Maarssen D30B Amersfoort D30B 0-1
Woerden D30A Fletiomare D30B 0-3
Baarn D30A Weesp D30B 2-2
Soest D30A Naarden D30B 2-2
Gooische D30D Houten D30A 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amersfoort D30B Maarn D30A 2-1
SCHC D30B Gooische D30D 2-1
Weesp D30B Soest D30A 0-3
Naarden D30B Maarssen D30B 3-1
Houten D30A Woerden D30A 2-1
Fletiomare D30B Baarn D30A 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Soest D30A Baarn D30A 2-3
Woerden D30A SCHC D30B 1-1
Houten D30A Fletiomare D30B 4-0
Gooische D30D Amersfoort D30B 1-1
Maarn D30A Naarden D30B 1-1
Maarssen D30B Weesp D30B 2-0
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Baarn D30A Maarssen D30B 1-3
Naarden D30B Gooische D30D 2-0
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
Houten D30A SCHC D30B 2-1
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Fletiomare D30B Soest D30A 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Amersfoort D30B Woerden D30A 1-1
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Maarn D30A Weesp D30B 1-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Maarn D30A Baarn D30A 2-0
Maarssen D30B Soest D30A 1-2
SCHC D30B Fletiomare D30B 7-0
Woerden D30A Naarden D30B 3-3
Houten D30A Amersfoort D30B 2-0
Gooische D30D Weesp D30B 1-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Baarn D30A Gooische D30D 1-5
Fletiomare D30B Maarssen D30B 3-1
Amersfoort D30B SCHC D30B 2-4
Naarden D30B Houten D30A 2-1
Weesp D30B Woerden D30A 1-1
Soest D30A Maarn D30A 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Houten D30A Weesp D30B 8-0
SCHC D30B Naarden D30B 1-0
Amersfoort D30B Fletiomare D30B 0-2
Maarn D30A Maarssen D30B 1-4
Gooische D30D Soest D30A 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Maarssen D30B Gooische D30D 5-1
Soest D30A Woerden D30A 1-0
Baarn D30A Houten D30A 0-6
Weesp D30B SCHC D30B 3-1
Naarden D30B Amersfoort D30B 6-1
Maarn D30A Fletiomare D30B 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Amersfoort D30B Weesp D30B 4-3
SCHC D30B Baarn D30A 9-0
Houten D30A Soest D30A 0-0
Fletiomare D30B Naarden D30B 1-3
Gooische D30D Maarn D30A 1-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Woerden D30A Baarn D30A 1-0
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
Woerden D30A Maarssen D30B 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Houten D30A Maarssen D30B 4-2
SCHC D30B Soest D30A 1-2
Amersfoort D30B Baarn D30A 2-1
Naarden D30B Weesp D30B 6-1
Woerden D30A Maarn D30A 0-1
DONDERDAG 17 MAART 2022
Fletiomare D30B Gooische D30D 2-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Gooische D30D Woerden D30A 1-1
Maarn D30A Houten D30A 1-2
Maarssen D30B SCHC D30B 1-0
Soest D30A Amersfoort D30B 4-1
Baarn D30A Naarden D30B 0-11
Weesp D30B Fletiomare D30B 3-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Amersfoort D30B Maarssen D30B 2-1
Naarden D30B Soest D30A 4-0
SCHC D30B Maarn D30A 3-3
Weesp D30B Baarn D30A 1-0
WOENSDAG 30 MAART 2022
Houten D30A Gooische D30D 5-0
DONDERDAG 31 MAART 2022
Fletiomare D30B Woerden D30A 2-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Baarn D30A Fletiomare D30B 1-6
Gooische D30D SCHC D30B 3-6
Maarn D30A Amersfoort D30B 2-1
Maarssen D30B Naarden D30B 1-3
Soest D30A Weesp D30B 1-2
Woerden D30A Houten D30A 1-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Amersfoort D30B Gooische D30D 1-2
Fletiomare D30B Houten D30A 1-2
SCHC D30B Woerden D30A 5-2
Baarn D30A Soest D30A 0-2
Weesp D30B Maarssen D30B 1-4
Naarden D30B Maarn D30A 2-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
Gooische D30D Naarden D30B 2-1
Maarssen D30B Baarn D30A 8-0
Soest D30A Fletiomare D30B 1-2
Woerden D30A Amersfoort D30B 1-1
SCHC D30B Houten D30A 2-2
Weesp D30B Maarn D30A 1-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Weesp D30B Gooische D30D 5-1
Amersfoort D30B Houten D30A 3-2
Naarden D30B Woerden D30A 2-1
Fletiomare D30B SCHC D30B 3-1
Soest D30A Maarssen D30B 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Woerden D30A Weesp D30B 0-2
Houten D30A Naarden D30B 2-3
SCHC D30B Amersfoort D30B 3-2
Maarn D30A Soest D30A 2-1
Gooische D30D Baarn D30A 2-1
Maarssen D30B Fletiomare D30B 5-1