header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

JA4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare JA4 Voordaan JA3 12:10
Hilversum JA2 Huizen JA2 12:10
Rijnvliet JA1 Buitenhout JA1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC JA4 12 28 10 1 1
2 Rijnvliet JA1 12 27 8 3 1
3 Amersfoort JA4 12 25 8 1 3
4 Voordaan JA3 11 18 6 0 5
5 Buitenhout JA1 11 16 5 1 5
6 Hilversum JA2 11 16 5 1 5
7 Maarssen JA2 13 11 2 5 6
8 Fletiomare JA4 11 5 1 2 8
9 Huizen JA2 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei MMHC Voordaan JA3 12:10 thuis - Veld 5

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Fletiomare JA4 Rijnvliet JA1 0-6
Huizen JA2 Schaerweijde JA4 4-3
Buitenhout JA1 Maarssen JA2 2-2
Voordaan JA3 SCHC JA4 2-5
Amersfoort JA4 Hilversum JA2 1-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Schaerweijde JA4 Amersfoort JA4 2-1
Buitenhout JA1 Huizen JA2 7-3
Hilversum JA2 Fletiomare JA4 3-1
SCHC JA4 Maarssen JA2 2-1
Rijnvliet JA1 Voordaan JA3 3-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Huizen JA2 SCHC JA4 1-4
Maarssen JA2 Rijnvliet JA1 1-1
Fletiomare JA4 Amersfoort JA4 1-3
Voordaan JA3 Hilversum JA2 2-1
Buitenhout JA1 Schaerweijde JA4 1-4
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Rijnvliet JA1 Huizen JA2 5-3
SCHC JA4 Buitenhout JA1 4-2
Amersfoort JA4 Voordaan JA3 4-3
Hilversum JA2 Maarssen JA2 3-0
Schaerweijde JA4 Fletiomare JA4 5-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Buitenhout JA1 Rijnvliet JA1 0-2
Maarssen JA2 Amersfoort JA4 3-3
Huizen JA2 Hilversum JA2 0-6
Voordaan JA3 Fletiomare JA4 5-4
SCHC JA4 Schaerweijde JA4 6-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Hilversum JA2 Buitenhout JA1 4-2
Rijnvliet JA1 SCHC JA4 1-1
Amersfoort JA4 Huizen JA2 7-4
Schaerweijde JA4 Voordaan JA3 0-3
Fletiomare JA4 Maarssen JA2 3-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
SCHC JA4 Hilversum JA2 3-0
Rijnvliet JA1 Schaerweijde JA4 5-1
Maarssen JA2 Voordaan JA3 2-3
Huizen JA2 Fletiomare JA4 1-2
Buitenhout JA1 Amersfoort JA4 2-4
ZATERDAG 26 MAART 2022
Voordaan JA3 Huizen JA2 8-0
Fletiomare JA4 Buitenhout JA1 0-7
Hilversum JA2 Rijnvliet JA1 3-4
Amersfoort JA4 SCHC JA4 2-8
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Buitenhout JA1 Voordaan JA3 3-5
SCHC JA4 Fletiomare JA4 5-0
Schaerweijde JA4 Hilversum JA2 1-6
Huizen JA2 Maarssen JA2 1-3
Rijnvliet JA1 Amersfoort JA4 3-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Maarssen JA2 Buitenhout JA1 1-3
SCHC JA4 Voordaan JA3 4-1
Schaerweijde JA4 Huizen JA2 4-5
Rijnvliet JA1 Fletiomare JA4 4-1
Hilversum JA2 Amersfoort JA4 0-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Maarssen JA2 Schaerweijde JA4 7-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Voordaan JA3 Rijnvliet JA1 1-3
Maarssen JA2 SCHC JA4 1-4
Amersfoort JA4 Schaerweijde JA4 1-1
Huizen JA2 Buitenhout JA1 0-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Fletiomare JA4 Hilversum JA2 2-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Amersfoort JA4 Maarssen JA2 3-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rijnvliet JA1 Maarssen JA2 4-4
SCHC JA4 Huizen JA2 4-2
Schaerweijde JA4 Buitenhout JA1 6-3
Amersfoort JA4 Fletiomare JA4 2-0
ZATERDAG 21 MEI 2022
Huizen JA2 Rijnvliet JA1 1-3
Voordaan JA3 Amersfoort JA4 1-4
Maarssen JA2 Hilversum JA2 4-1
Buitenhout JA1 SCHC JA4 3-1