header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

JA3

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort JA3 SCHC JA5 10:30
Fletiomare JA3 Schaerweijde JA5 12:10
Shinty JA3 Zeewolde JA1 14:00
Spandersbosch JA3 Lelystad JA1 12:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lelystad JA1 13 29 9 2 2
2 SCHC JA5 13 26 8 2 3
3 Shinty JA3 13 24 7 3 3
4 Schaerweijde JA5 13 23 6 5 2
5 Amersfoort JA3 13 19 6 1 6
6 Zeewolde JA1 13 16 5 1 7
7 Fletiomare JA3 13 8 2 2 9
8 Spandersbosch JA3 13 3 1 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei Schaerweijde JA5 12:10 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Spandersbosch JA3 Schaerweijde JA5 3-5
Shinty JA3 Amersfoort JA3 5-3
Lelystad JA1 SCHC JA5 2-3
Fletiomare JA3 Zeewolde JA1 1-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Zeewolde JA1 Spandersbosch JA3 3-0
SCHC JA5 Shinty JA3 5-1
Schaerweijde JA5 Lelystad JA1 3-3
Amersfoort JA3 Fletiomare JA3 4-3
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Schaerweijde JA5 SCHC JA5 1-1
Spandersbosch JA3 Amersfoort JA3 0-5
Lelystad JA1 Zeewolde JA1 6-2
Fletiomare JA3 Shinty JA3 2-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Amersfoort JA3 Lelystad JA1 1-5
Shinty JA3 Spandersbosch JA3 5-0
SCHC JA5 Fletiomare JA3 2-2
Zeewolde JA1 Schaerweijde JA5 3-7
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Spandersbosch JA3 Fletiomare JA3 0-3
Lelystad JA1 Shinty JA3 5-2
Zeewolde JA1 SCHC JA5 1-3
Schaerweijde JA5 Amersfoort JA3 4-4
ZATERDAG 12 MAART 2022
Amersfoort JA3 Zeewolde JA1 4-2
Spandersbosch JA3 SCHC JA5 0-15
Shinty JA3 Schaerweijde JA5 6-6
Fletiomare JA3 Lelystad JA1 1-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Zeewolde JA1 Shinty JA3 7-3
SCHC JA5 Amersfoort JA3 9-2
Lelystad JA1 Spandersbosch JA3 10-0
Schaerweijde JA5 Fletiomare JA3 3-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Schaerweijde JA5 Spandersbosch JA3 4-2
Zeewolde JA1 Fletiomare JA3 2-2
Amersfoort JA3 Shinty JA3 2-3
SCHC JA5 Lelystad JA1 1-0
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Shinty JA3 SCHC JA5 3-1
Fletiomare JA3 Amersfoort JA3 2-4
Spandersbosch JA3 Zeewolde JA1 3-2
Lelystad JA1 Schaerweijde JA5 3-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Zeewolde JA1 Lelystad JA1 2-3
Shinty JA3 Fletiomare JA3 6-1
Amersfoort JA3 Spandersbosch JA3 6-0
SCHC JA5 Schaerweijde JA5 1-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Fletiomare JA3 SCHC JA5 0-2
Spandersbosch JA3 Shinty JA3 0-11
Lelystad JA1 Amersfoort JA3 8-0
Schaerweijde JA5 Zeewolde JA1 12-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Amersfoort JA3 Schaerweijde JA5 5-2
Fletiomare JA3 Spandersbosch JA3 3-2
Shinty JA3 Lelystad JA1 3-3
SCHC JA5 Zeewolde JA1 2-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
Lelystad JA1 Fletiomare JA3 4-1
Zeewolde JA1 Amersfoort JA3 6-4
SCHC JA5 Spandersbosch JA3 5-2
Schaerweijde JA5 Shinty JA3 4-4