download onze app
iOS app Android app
Wedstrijdschema

zat 18 nov - zon 19 nov - zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zon 4 mrt - zat 10 mrt

laat schema zien voor

18 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1  50672 MHV Maarssen MA1 15 13:30 14:15 uit -   info
MA2  49869 Hockeyclub Amersfoort MA3 34 12:56 14:00 uit -   info
MA3  50693 Hockeyclub De Haaskamp MA1 35 13:25 14:30 uit -   info
MA4  50841 Zwaluwen Utrecht MA1 14 17:01 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA5  50630 M.H.C. LELYSTAD MA2 14:15 14:45 Veld 3  info
Fluiten: Kai van Harskamp (D2) en Paul Staal
MA6  50560 Hockeyclub Amersfoort MA8 15:45 16:15 Veld 3  info
Fluiten: Jos Westerink en Frank Rademacher
MA7  50129 Hockeyclub Amersfoort MA7 17:15 17:45 Veld 3  info
Fluiten: Igor Dolfin (HB) en Diederik Brinkman
MB1  45834 HC IJsseloever MB1 20 11:40 12:30 uit -   info
MB2  45536 Hockeyclub SCHC MB3 15:30 16:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Martijn Kleij en Henri Roest
MB3  45381 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB2 32 11:58 13:00 uit -   info
MB5  44405 HC IJsseloever MB4 15:45 16:15 Veld 6  info
Fluiten: Frank Verschoor (HB) en Menno Heesbeen
MB6  45827 MHC Muiderberg MB2 14:15 14:45 Veld 5  info
Fluiten: Peter Verheggen en Erik Ulrich
MB7  45897 HC Geldermalsen MB2 14:15 14:45 Veld 6  info
Fluiten: Martine Bergstra en Peter Verheggen
MB8  45346 MHC Vianen MB2 15:45 16:15 Veld 5  info
Fluiten: Jan Pieter Schaap en Jitteke de Koning (MA5)
MB9  44637 HC IJsseloever MB6 20 13:55 14:45 uit -   info
MC1  47140 Almeerse HC MC1 42 09:33 10:45 uit -   info
MC2  47308 SV Kampong Hockey MC4 11:15 11:45 Veld 6  info
Fluiten: Theo Brave (HVL) en Tosca van der Laan (MA5)
Begeleiding: Pascalle Gerritsen
MC3  47419 M.H.C. LELYSTAD MC2 57 09:33 11:00 uit -   info
  KNHB: let op: tijd gewijzigd!!  
MC4  47720 SV Kampong Hockey MC7 12:45 13:15 Veld 3  info
Fluiten: Malon Steehouder (MA6) en Sven van Bockel
Begeleiding: Martijn Jongens
MC5  48174 Gooische Hockey Club MC7 37 12:08 13:15 uit -   info
  KNHB: Op tijd beginnen en eindigen!  
Let op: Uittenue mee!   
MC6  47405 Larensche Mixed Hockey Club MC9 12:45 13:15 Veld 5  info
Fluiten: Brian Schoot en Anneloes Zandbelt (MA7)
Begeleiding: Annemiek van Beeck
MC7  44022 Buitenhout MHC MC1 12:45 13:15 Veld 2  info
Fluiten: Indy Bernardy (MB2) en Jeroen Frederix
Begeleiden: Meike Moltzer
MD1  46096 Hilversum MD1 08:30 09:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Luc te Boekhorst en Renson Passe
Zie wedstrijden Zondag!
MD2  45706 MHC Woerden MD1 21 08:09 09:00 uit -   info
MD4  46914 H.C. Eemvallei MD4 11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Sophie Groenendaal (MB5) en Michiel Bremmers (HVL)
Begeleiding JeanPaul Bartels
MD5  46164 Hilversum MD6 11:15 11:45 Veld 2  info
Fluiten: Pieter Schouwerwou en Sanne Sweep (MB6)
Begeleiden: Matijn Werkhoven
MD7  46483 M.H.C. LELYSTAD MD3 57 09:03 10:30 uit -   info
MD8  46169 Holestick MD2 35 09:25 10:30 uit -   info
JA1  25668 HGC JA1 13:45 14:15 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JA2  49259 Doornse Hockey Club JA1 33 12:42 13:45 uit -   info
JA3  49465 SV Phoenix JA2 17:15 17:45 Veld 5  info
Fluiten: René Krouwel (HVL) en Rob van Neerrijnen (HE)
JA4  49771 Hockeyclub SCHC JA6 30 15:45 16:45 uit -   info
JB1  51413 SV Phoenix JB1 23 11:37 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JB2  51561 MHC Leusden JB1 37 14:53 16:00 uit -   info
JB3  51575 H.C. Eemvallei JB2 17:15 17:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Eric van de Spek en Jeroen Hugen
JB4  51357 Hockeyclub SCHC JB7 17:15 17:45 Veld 6  info
Fluiten: Remko Abelmann en Ludolph Wentholt
JC1  49070 Larensche Mixed Hockey Club JC1 29 09:46 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JC2  48566 Gooische Hockey Club JC2 12:00 12:30 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Bram van Eijndthoven en Ruud Smits
JC3  52186 H.C. Eemvallei JC2 11:15 11:45 Veld 5  info
Fluiten: Luc Hengst (HD) en Martijn Vos (JA1)
Begeleiding: Krijn Nagtzaam
JC4  52214 M.H.C. Barneveld JC1 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: René Krouwel (HVL) en Matthijs van Rijn (JA1)
Begeleiding: Jeroen Bomhof
JC6  48517 Hilversum JC5 12:45 13:15 Veld 6  info
Fluiten: Tobias Lange (JA3) en Erwin Claessens
Begeleiding: Saskia Rotman
JD1  46370 MHC Soest JD1 10:15 10:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Martijn Goeree en Frank Verleun
JD2  46911 Doornse Hockey Club JD1 09:45 10:15 Veld 6  info
Fluiten: Raymond van den Tempel en Daan Hermans (H2)
JD3  46051 MHC Vianen JD1 08:15 08:45 Veld 6  info
Fluiten: Hero van der Spek (JB3) en Ronald Kazius
Begeleiding: Leonie Timmer
JD4  46690 H.C. Eemvallei JD2 40 10:35 11:45 uit -   info
JD5  46034 MHC Woerden JD3 21 11:09 12:00 uit -   info
JD6  46901 Hockeyclub De Haaskamp JD1 35 09:10 10:15 uit -   info
JD7  46592 Gooische Hockey Club JD8 37 10:38 11:45 uit -   info

18 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1  13873 MHC Vianen ME1 19 09:41 10:30 uit -   info
  KNHB: WATER  
M6E2  13742 MHC Leusden ME2 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5D  
M6E3  14039 SV Kampong Hockey ME9 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
M6E4  13892 HC IJsseloever ME2 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2B  
M6E5  14043 Hockeyclub Amersfoort ME5 34 09:11 10:15 uit -   info
M6E6  13721 M.H.C. Weesp ME1 32 07:58 09:00 uit -   info
M8E1  13798 Larensche Mixed Hockey Club M8E1 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3C/D  
M8E2  13797 Dorsteti M8E1 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C/D  
M8E3  13786 Doornse Hockey Club M8E1 33 07:42 08:45 uit -   info
M8E4  13787 MHC Muiderberg M8E1 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C/D  
M8E5  13780 VMHC Spitsbergen M8E3 40 07:35 08:45 uit -   info
MF1  13705 SV Kampong Hockey MF1 21 07:54 08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF2  13711 Gooische Hockey Club MF1 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
MF3  13710 MHC Woerden MF1 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5D  
MF4  13702 MHC Soest MF2 34 08:56 10:00 uit -   info
MF5  13997 MHC Leusden MF4 37 07:53 09:00 uit -   info
  KNHB: Veld B  
MF6  13845 HC IJsseloever MF4 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
J6E1  13915 Hockey Club Houten JE2 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2A  
J6E2  14065 Hockey Club Houten JE1 26 10:04 11:00 uit -   info
J6E3  13914 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE2 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
J6E4  14053 MHC Woerden JE1 21 08:09 09:00 uit -   info
J6E5  14059 Hockeyclub SCHC JE1 30 08:00 09:00 uit -   info
J6E6  13946 Huizer HC JE1 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C  
J8E1  13832 Huizer HC J8E1 36 09:09 10:15 uit -   info
  KNHB: Veld 4AB  
J8E2  13974 Hockey Club Naarden J8E2 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2A/B  
J8E3  13678 SV Kampong Hockey J8E5 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3A/B  
J8E4  13671 Gooische Hockey Club J8E4 37 09:08 10:15 uit -   info
  KNHB: veld 4AB - gewijzigd  
JF1  13667 SV Kampong Hockey JF5 21 08:09 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF2  13668 't Spandersbosch JF2 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C  
JF3  13660 Almeerse HC JF1 42 07:33 08:45 uit -   info
JF4  13955 Gooische Hockey Club JF2 37 08:23 09:30 uit -   info
  KNHB: veld 5B  
JF5  13902 Hilversum JF2 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
JF6  13899 MHV Maarssen JF3 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
JF7  13751 SV Kampong Hockey JF6 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C  
JF8  13962 MHC Vianen JF1 19 08:11 09:00 uit -   info
  KNHB: WATER