download onze app
iOS app Android app
Wedstrijdschema

zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec - zon 16 dec

laat schema zien voor

24 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1  27320 Hockeyclub SCHC MA2 30 13:15 14:15 uit -   info
MA2  27340 VMHC Spitsbergen MA1 40 12:35 13:45 uit -   info
MA3  27276 HC Leerdam MA1 15:45 16:15 Veld 2  info
Fluiten: Johan van Doremalen en Haico Wevers
MA4  27273 MMHC Voordaan MA3 17:15 17:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
MA5  27290 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3 15:45 16:15 Veld 5  info
MA6  27330 SV Kampong Hockey MA8 21 16:50 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA7  27270 Hilversum MA5 17:15 17:45 Veld 5  info
Fluiten: Falco Kaal (JA1) en Justin Richter (JA1 zaal)
MB1  24963 M.H.C. Weesp MB1 32 11:25 12:30 uit -   info
MB2  24931 Hockey Club Naarden MB2 14:15 14:45 Veld 2  info
Fluiten: Rob Westerhoff en Arjan Schurink (Trim Do)
MB3  24951 't Spandersbosch MB4 14:15 14:45 Veld 5  info
Fluiten: Michiel von Meyenfeldt en Luc te Boekhorst
Op 24 november wordt het Stijn Walsh en René Hochstenbach
MB4  24962 MHC Vianen MB1 19 13:10 14:00 uit -   info
  KNHB: WATER  
MB5  24919 HC IJsseloever MB4 17:15 17:45 Veld 6  info
Fluiten: Jeroen Braak en Leonard Ariens
MB7  24916 MHC Soest MB6 17:15 17:45 Veld 2  info
Fluiten: Reinier Mijsberg en Elsemiek Vreeburg
MB8  24943 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB5 22 14:35 15:30 uit -   info
MC1  7347 H.C. Eemvallei MC1 10:15 10:45 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
MC10  7208 Larensche Mixed Hockey Club MC8 12:45 13:15 Veld 5  info
Fluiten: Marco Blok (Heren Veteranen G zaal) en Linde Bierings (MA57C zaal)
Begeleiden: Monica van Blitterswijk
MC2  6294 VMHC Spitsbergen MC2 12:45 13:15 Veld 6  info
Fluiten: Gert van Hardeveld en Katrien Jonasse (MA3)
begeleiden: Marc Meesterman
MC3  6504 Larensche Mixed Hockey Club MC4 29 12:00 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC4  6494 Holestick MC1 35 10:40 11:45 uit -   info
MC5  6769 HC Geldermalsen MC3 34 11:40 12:45 uit -   info
MC6  7085 Doornse Hockey Club MC4 12:45 13:15 Veld 3  info
Fluiten: Brian Schoot
Begeleiding: Rob Verleg
MD1  21437 Hockeyclub SCHC MD2 08:15 09:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
Fluiten: Maarten Vuylsteke en Martijn Goeree
MD10  22061 HC Rijnvliet MD5 08:15 08:45 Veld 6  info
Fluiten: Steven Habes en Dorien Bruins (MB7 zaal)
Begeleiden: Richard Forger
MD12  22047 MHV Maarssen MD7 15 11:45 12:30 uit -   info
MD2  24244 SV Phoenix MD2 23 09:50 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD3  21508 M.H.C. Weesp MD2 32 09:10 10:15 uit -   info
MD4  21415 MHC Woerden MD2 11:15 11:45 Veld 2  info
Fluiten: Herman Mensinga en Maud weber (MB1 zaal)
Jeltje Jansen begeleider
MD5  21505 Hockey Club Houten MD3 11:15 11:45 Veld 5  info
Fluiten: Fenna Duitemeijer (MB3 zaal) en Joost Peters (Trim Wo)
Begeleiden: Nienke Visscher
MD6  21475 Hockeyclub SCHC MD5 30 11:00 12:00 uit -   info
MD7  21428 CMHC MD2 30 09:50 10:50 uit -   info
MD9  21491 SV Kampong Hockey MD10 11:15 11:45 Veld 6  info
Fluiten: Ditmar Oostmeijer en Sophie Groenendaal (MB5 zaal)
Begeleider: Wilem-Jochem Nieuwdorp
JA1  28331 MMHC Voordaan JA1 13:45 14:15 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JA2  28297 Hockeyclub Amersfoort JA2 34 15:10 16:15 uit -   info
JA3  28321 Hockeyclub De Haaskamp JA1 35 13:10 14:15 uit -   info
JA4  28299 Almeerse HC JA4 14:15 14:45 Veld 6  info
JB1  26361 Hockeyclub SCHC JB2 15:30 16:00 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JB3  26357 M.H.C. LELYSTAD JB1 57 14:30 16:00 uit -   info
JB4  26335 Hilversum JB5 15:45 16:15 Veld 6  info
JB5  26926 SV Phoenix JB4 23 15:20 16:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JC1  3326 Gooische Hockey Club JC2 12:00 12:30 Veld 1 - Kim Evers - Personal Touch Travel  info
JC2  3497 MHC Woerden JC1 09:45 10:15 Veld 6  info
JC3  3615 MHC Vianen JC1 19 11:25 12:15 uit -   info
  KNHB: WATER  
JC4  3698 MHCN JC2 22 11:05 12:00 uit -   info
JC5  3856 MHV Maarssen JC4 15 13:30 14:15 uit -   info
JD1  22511 Gooische Hockey Club JD1 37 09:05 10:15 uit -   info
JD2  22512 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1 32 09:55 11:00 uit -   info
JD3  22449 M.H.C. Weesp JD1 12:45 13:15 Veld 2  info
Fluiten: Joris Cornelissens (JB1) en Sander Dekkers
Begeleider: Danielle Hupkens
JD6  22498 Hockeyclub SCHC JD5 30 09:30 10:30 uit -   info
JD7  22442 Hockey Club Houten JD5 11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Mark van Zessen en Bram van Lieshout (JB1 zaal)
Begeleider Menno vd Wal (niet door MA4-x)

24 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1  16747 Hockeyclub SCHC ME1 30 09:00 10:00 uit -   info
M6E2  16496 Dorsteti ME1 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
M6E3  16500 't Spandersbosch ME2 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2B  
M6E4  21536 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty ME5 22 08:50 09:45 uit -   info
M6E5  16504 Huizer HC ME4 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5D  
M6E6  16855 't Spandersbosch ME3 35 08:25 09:30 uit -   info
  KNHB: deel A  
M8E1  16025 SV Kampong Hockey M8E2 21 08:05 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E2  15978 HC IJsseloever M8E2 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3C/D  
M8E3  17926 SV Phoenix M8E2 23 10:35 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E4  16018 Huizer HC M8E2 36 09:05 10:15 uit -   info
  KNHB: veld 4AB  
M8E5  16126 MHC Soest M8E1 09:45 10:15 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3A/B  
MF1  16983 MHV Maarssen MF1 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
MF2  17173 Larensche Mixed Hockey Club MF2 29 07:45 08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF3  16989 Zwaluwen Utrecht MF2 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C  
MF4  17199 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MF2 22 07:50 08:45 uit -   info
MF5  16993 Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF2 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  
MF6  17176 Gooische Hockey Club MF3 37 08:50 10:00 uit -   info
  KNHB: veld 3A  
Let op: Uittenue mee!   
J6E1  15554 Schaerweijde JE2 28 07:45 08:45 uit -   info
J6E2  15378 HC IJsseloever JE1 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2B  
J6E3  17939 Hilversum JE2 33 07:40 08:45 uit -   info
  KNHB: velddeel a  
J6E4  15610 M.H.C. Weesp JE1 32 07:55 09:00 uit -   info
J6E5  42196 SV Kampong Hockey JE3 09:50 10:20 Veld 2  info
J6E6  42191 Almeerse HC JE1 09:55 10:25 Veld 5  info
J6E7  18023 Hockeyclub SCHC JE3 09:55 10:25 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
J6E8  42201 SV Phoenix JE1 23 08:05 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J8E1  15147 Hockeyclub SCHC J8E1 30 09:00 10:00 uit -   info
J8E2  15182 MMHC Voordaan J8E2 09:50 10:20 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C/D  
J8E3  15172 Hockey Club Houten J8E2 26 07:45 08:45 uit -   info
  KNHB: Veld 3CD  
J8E4  15187 MHV Maarssen J8E2 08:15 08:45 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3A/B  
J8E5  15287 H.C. Eemvallei J8E2 09:45 10:15 Veld 3  info
  KNHB: Veld 3C/D  
J8E7  15308 SV Kampong Hockey J8E5 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2C/D  
JF1  21737 Zwaluwen Utrecht JF1 14 08:00 08:45 uit -   info
  KNHB: Veld 2A  
Let op: Uittenue mee!   
JF2  21740 Larensche Mixed Hockey Club JF4 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5A  
JF3  21780 HC IJsseloever JF2 20 08:10 09:00 uit -   info
  KNHB: veld 3c  
JF4  21760 Hockeyclub SCHC JF4 09:05 09:35 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5C  
JF5  21718 Huizer HC JF3 36 09:05 10:15 uit -   info
  KNHB: veld 3D  
JF6  21707 Hockey Club Houten JF1 08:15 08:45 Veld 5  info
  KNHB: Veld 5B  

24 november | G-Hockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Fletiomare G2  11627 SV Kampong Hockey G/LG3 08:30 09:00 Veld 2  info
  KNHB: Veld 2A  
Fletiomare G1  11681 HV Myra G 1 0 09:30 10:00 uit -   info