download onze app
iOS app Android app
Wedstrijdschema

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 23 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan

laat schema zien voor

16 december | Juniorenzaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA6 zaal  52672 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3 0 2 7 VLEUTEN
Fluiten: Jos Westerink en Stijn Walsh (JA1)
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MA6 zaal  52679 MHC Woerden MA4 0 0 2 VLEUTEN
Fluiten: Stijn Walsh (JA1) en Jos Westerink
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MC3 zaal  20986 HC IJsseloever MC2 0 1 2 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
MC3 zaal  21349 MHCN MC1 0 0 5 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
MC4 zaal  52032 SV Kampong Hockey MC5 0 3 1 VLEUTEN
Fluiten: Harmen Veling en Martijn Jongens
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MC4 zaal  52033 HC Geldermalsen MC1 0 1 1 VLEUTEN
Fluiten: Harmen Veling en Martijn Jongens
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MD3 zaal  19895 SV Kampong Hockey MD3 0 1 2 BENSCHOP
Let op: Uittenue mee!   
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
MD3 zaal  20202 HC IJsseloever MD3 0 1 1 BENSCHOP
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
ZMC1 zaal  51994 Culemborg MC4 0 5 1 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
ZMC1 zaal  51991 MHCN MC6 0 1 2 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
ZMD1 zaal  19138 Almeerse HC MD3 0 1 2 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
ZMD1 zaal  19620 SV Kampong Hockey MD4 0 2 1 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
ZAALBLOK  15364 ZAAL Houten M8E3 - Spandersbosch M8E3 0 15:40 15:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZAALBLOK  15381 ZAAL Schaerweijde M8E4 - Maarssen M8E4 0 13:40 13:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZAALBLOK  16188 ZAAL Eemvallei ME23C - UNO ME2 0 09:40 09:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZAALBLOK  16474 ZAAL Eemvallei ME56C - UNO ME6 0 11:40 11:40 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZAALBLOK  52677 ZAAL Shinty MA3 - Woerden MA4 0 19:40 19:40 VLEUTEN
Fluiten: Jos Westerink en Stijn Walsh (JA1)
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZAALBLOK  52038 ZAAL Kampong MC5 - Geldermalsen MC1 0 17:40 17:40 VLEUTEN
Fluiten: Martijn Jongens en Harmen Veling
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
JA2 zaal  19061 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA1 36 2 4 NAARDEN
Naarden (H.C.)
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
JA2 zaal  19479 Hockey Club Naarden JA2 36 1 5 NAARDEN
Naarden (H.C.)
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
JA4 zaal  53190 SV Phoenix JA3 0 3 3 ODIJK
Let op: Uittenue mee!   
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
JA4 zaal  53188 MMHC Voordaan JA3 0 3 2 ODIJK
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
JB1 zaal  18145 SV Kampong Hockey JB1 0 1 5 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Bondsscheidsrechters
JB1 zaal  18148 Gooische Hockey Club JB1 0 4 7 HOUTEN
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
Bondsscheidsrechters
JC2 zaal  20946 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1 0 13:10 13:40 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
JC2 zaal  21250 MHC Muiderberg JC1 0 12:30 13:00 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
JC6 zaal  53375 Zwaluwen Utrecht JC3 0 2 3 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JC6 zaal  53406 Hockeyclub SCHC JC6 0 1 3 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JC7 zaal  53422 Almeerse HC JC4 0 1 6 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
JC7 zaal  53457 MHCN JC3 0 2 4 NIEUWEGEIN
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
JD2 zaal  20034 H.C. Eemvallei JD1 0 1 6 BREUKELEN UT
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
JD2 zaal  20058 Loenense MHC JD1 0 0 8 BREUKELEN UT
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
JD3 zaal  18774 Dorsteti JD1 0 0 6 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
JD3 zaal  18763 MHC Muiderberg JD1 0 0 3 LAREN NH
Klaas Bouthal
Schapendrift 64
1251XH LAREN NH
hal: veld 1
JD4 zaal  18773 SV Kampong Hockey JD4 0 0 6 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
JD4 zaal  18643 Hockey Club Houten JD3 0 2 3 WIJK BIJ DUURSTEDE
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2

16 december | Seniorenzaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Heren B zaal  54434 Hockeyclub Amersfoort HB 0 5 4 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
Heren B zaal  54443 Schaerweijde HB 0 1 3 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1

16 december | Jongste Jeugd zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E13 Zaal  15443 SV Kampong Hockey ME4 0 09:50 10:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-B
M6E13 Zaal  15371 MHC Maarn ME1 0 09:10 09:40 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-B
M6E15 Zaal  16282 H.C. Eemvallei ME23C 0 08:30 09:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M6E15 Zaal  16233 Hockeyclub UNO ME2 0 09:50 10:20 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M6E17 Zaal  16616 H.C. Eemvallei ME56C 0 11:50 12:20 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M6E17 Zaal  16567 Hockeyclub UNO ME6 0 10:30 11:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M8E4 Zaal  16956 MHC Woerden M8E2 5 15:05 15:40 VLEUTEN
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
M8E4 Zaal  17053 MHV Maarssen M8E3 5 14:25 15:00 VLEUTEN
Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: 1
M8E6 Zaal  15303 Schaerweijde M8E4 0 12:30 13:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M8E6 Zaal  15434 MHV Maarssen M8E4 0 13:50 14:20 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZM8E1 Zaal  15332 Hockey Club Houten M8E3 0 14:30 15:00 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
ZM8E1 Zaal  15424 't Spandersbosch M8E3 0 15:50 16:20 VLEUTEN
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)